KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 9489660
nr 948 9660
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Carborundumetsning, Alain Soucasse (f. 1951), signerad, 56/100, motivet: 39x29
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 mars 2015
kl 18:59:44
14/3 06:35:30
Alain Soucasse
nr 948 9660
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 16 mars 2015 |
| 14/3 06:35:30 | 1 | Vinnande bud |